SAFRA KANALINA DÜŞEN TAŞLARI ERCP İLE TEMİZLENDİ

1963 DOĞUMLU OLAN HASTAMIZ F.TÜRKİBİŞ AĞRILARI VE RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI HASTANEMİZ GENEL CERRAHİ BÖLÜMÜNE BAŞVURUDA BULUNMUŞTUR.YAPILAN ARAŞTIRMALAR NETİCESİNDE TIKANMA SARILIĞI VE SAFRA KESESİNDE TAŞ TANISI İLE HASTANEMİZE YATIRILAN TÜRKİBİŞ’İN SARILIĞA SEBEP OLMUŞ OLAN SAFRA KANALINA DÜŞEN TAŞLARI ERCP İLE (AĞIZDAN ENDOSKOPİ İLE GİRİLEREK YAPILAN YÖNTEM) TEMİZLENDİ.SAFRA DEĞERLERİ DÜZELDİ.DAHA SONRA SAFRA KESESİNDEKİ TAŞA LAPAROSKOPİK(KAPALI) YÖNTEM İLE OPERASYON UYGULANARAK F.tÜRİBİŞ HASTAMIZ SAĞLIĞINA KAVUŞTU.
F.TÜRKİBİŞ YAPTIĞI AÇIKLAMADA ''ORTADOĞU HASTANESİNİN BAŞTA OP.DR.MEHMET BAYRAK OLMAK ÜZERE GÜVENİLİR HEKİMLERİ VE PERSONELLERİNE TEŞEKKÜRLERİNİ SUNARAK EMEĞİ GEÇEN HERKES İYİ Kİ VAR İNSAN BÖYLE ZAMANLARDA SAĞLIĞININ VE DOKTORLARININ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ KIYMETİ ANLIYOR'İFADESİNİ KULLANDI..
OP.DR MEHMET BAYRAK İSE ŞU AÇIKLAMAYI GERÇEKLEŞTİRDİ. ''BİZLER HASTALARIMIZA EN İYİ HİZMETİ SUNUP ONLARIN İYİ OLMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ. AMELİYATLARINDAN SONRA DA ONLARLA İLETİŞİMİMİZİ KOPARMAYIP İLİŞKİLERİMİZİ DEVAM ETTİRİYORUZ.ONLARIN SAĞLIKLI OLDUĞUNU BİLMEK İSTİYORUZ. TÜRKİBİŞ HANIMDA SAĞLIĞINA BİR AN ÖNCE KAVUŞACAK VE NORMAL HAYATINA DÖNÜŞ SAĞLAYACAKTIR ''DİYEREK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ.

ORTADOĞU HASTANESİ GENEL CERRAHİ BÖLÜMÜ 0322-4544430 DAHİLİ 1597 HATTINI ARAYARAK RANDEVU ALABİLİRSİNİZ.
Sağlığınıza zaman ayırın...


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis