Kozmetoloji

Kozmetoloji; insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudakların görünümünü değiştirmek veya iyi bir durumda tutmak olan ürünleri, preparatları ve cihazları geliştiren ve kullanım tekniklerini ortaya koyan bilim dalıdır.

Sağlıklı, pürüzsüz ve genç bir cilde, sahip olmak, kırışıklıklara meydan okumak ve yaşlanmanın etkilerini azaltmak… Sağlık kadar güzelliğine de önem veren herkes için farklı uygulama seçenekleri sunan ve her geçen gün yeni teknolojilerin insan yaşamına girdiği tıp alanında adından söz ettirmeye başlayan “Kozmetoloji Ünitesi”, Özel Adana Ortadoğu hastanesinde hayat bulmaktadır...

Özel Adana Ortadoğu hastanesinde  Dermatoloji Bölümü’nden Uzm. Dr. İlker Aydoğan yönetimde, Est.Duygu Çınar, Est.Kadriye Kaya,sekreterimiz Naime Özgençtürk ile profesyonel bir ekiple hizmet vermeye başlayan Kozmetoloji Bölümü’nde;  Fraksiyonel lazerle,akne skarlarının, falçata izlerinin ve ameliyat izlerinin azaltılması,  cilt gençleştirme ve kırışıklık karşıtı uygulamalar, Silhouette-Cog ipleri ile yüz germe ve kaş kaldırma Kök hücre tedavileri-PRP, Dolgu ve Botox uygulamaları( kırışıklık ve aşırı terleme için) Dolgu ile burun estetiği, Lazer ve iğneli epilasyon, Lazerle tırnak mantarı tedavisi Cilt bakımları, Karbon lazerle cilt lekelerinin yok edilmesi,akne tedavisi ve  Dövme silme işlemleri, ND YAG lazerle kılcal damar ve varislerin tedavisi, Saç ve cilt mezoterapileri, Saç,yüz ve ellere prp uygulamaları yapılmaktadır.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis