Anasayfa Medya Duyurular 28 YILDIR ONUN SAYESİNDE HAYATA BAĞLIYIM VE SAĞLIKLIYIM

28 Yıldır Onun Sayesinde Hayata Bağlıyım ve Sağlıklıyım

A.Polat isimli hastası 28 yıl önce başbağrısı başdönmesi ve bulantı şikayeti ile Beyin ve Sinir Cerrahi bölümü Op.Dr.Günser CANDEVİR Hocamıza başvurdu yapılan tahlil ve tetkikler sonucu beyincikte tümör tespit edililerek ivedi olarak ameliyatına karar verildi.

Aradan geçen 28 yıllık zaman zarfında kontrolleri aksatmayan ve sürekli olarak gelen hastamız A.Polat en son yapılan muhayenesi ,tahlil ve tetkikleri sonucu sol paryatal bölgesinde iyi huylu beyin tümörü tespit edildi.

Hastamiz operasyona alındı ve başarılı şekilde sonuçlandırıldı. Ameliyat sonrası sağlıklı bir şekilde hayatına kaldığı yerden devam eden hastamiz yaptığı açıklamada”Op.Dr.Günser Candevir hocamıza ve Ortadoğu ailesine göstermiş oldukları ilgi ve sıcaklık için çok teşekkür ederiz..Onların saysinde 28 yıldır hayata tutunuyorum beyin tümörü olan hastalarımıza zamanında kontrol olmalarını ve sağlıklarını ihmal etmemelerini öneriyorum ”açıklamasında bulundular.Op.Dr.Günser Candevir yaptığı açıklamada;

''Basit bir başağrısı yüzünden uzun süre ağrı kesici kullanılmaktadır.Ancak hafif, dikkate alınmayacak gibi görünen bir baş ağrısı, beyin tümörü habercisi olabilir.Tümörler, çok basit bir baş ağrısından, gözde puslu görmeden, parmakta uyuşmadan ortaya çıkabileceği gibi, derin komada, şuuru kapalı bir şekilde ya da çok şiddetli baş ağrısı ile karşımıza Çıkabiliyor. En Çok karşılaştığımız belirti baş ağrısıdır. Baş ağrısı, silik bir baş ağrısı, ara ara olan baş ağrısı ya da sürekli baş ağrısı olarak karşımıza Çıkabilir. Bu baş ağrısı bizim iÇin önemli bir bulgudur. Şöyle ki; herkes hayatının belli bir döneminde baş ağrısı çekiyor. İster istemez her başımız ağrıdığında beyin cerrahına gitmiyoruz. Ama sonuçta Çok basit bir baş ağrısı bile olsa bizim iÇin Çok değerli." aÇıklamasında bulundu.

Ortadoğu Hastanesi Ailesi olarak hastamıza geçmiş olsun dileklerinde bulunuyor ve sağlıklı bir ömür geçirmesini diliyoruz. Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümümüze telefonla ulaşabilir randevu alabilir sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

0(322)-454-44-30
Dahili:1580-1581

Sosyal Medyada Paylaş
Benzer Duyurular
Online İşlemler