Anasayfa Kurumsal HİKAYEMİZ
Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Hakkında

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi, 1988 yılında Adana ve Çukurova’nın ilk özel hastanesi olarak hizmet vermeye başladı.

‘Önce İnsan, Önce Sağlık’ anlayışından taviz vermeden evrensel standartlarda hizmet veren hastanemiz, alanında uzman, deneyimli hekim, hemşire ve sağlık çalışanı kadrosu ile, hasta odaklı hizmet anlayışı, ileri teknoloji ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, konforlu hasta odaları ile Türkiye’nin dört bir yanı ve yurtdışından gelen hastalarına şifa dağıtıyor.

Amacımız;

Sizleri en güzel ve modern şekilde misafir edip, ihtiyaç duyduğunuz tedavi edici ve koruyucu sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermektir.

Bireylerin ve toplumun sağlığını birinci öncelik olarak sayan hastanemiz, gerek teknolojik altyapı gerek sektördeki en yeni tedavi yöntemlerini takip ederek bütün personelini güncel tutmakta, en kaliteli sağlık hizmetini vermektedir. Bu kapsamda gerek hekim kadrosuna gerek hemşire ve diğer personellere gerekli bütün eğitimler aksatılmadan sürdürülmektedir.

Sağlık hizmetlerimizi daha ulaşılabilir kılmak, hastalarımızın değerli vakitlerini boşa harcamamak amacıyla bütün girişimleri de yapıyoruz. Bu doğrultuda; hastalarımız bir gün önceden telefonla randevu birimimizi arayarak veya web sayfamızdan e-randevu sistemimizi kullanarak istediği hekimden, istediği saatte randevu alıp, beklemeksizin muayene olabilmektedir.

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi; bugün olduğu gibi bundan sonra da deneyimli kadrosu, konsültan hekimleri ve diğer personelleri ile poliklinikleri, ameliyathanesi, doğumhanesi, servisleri, radyoloji ünitesi, laboratuvarı ve acil servisi ile 7 gün 24 saat vatandaşlarımıza en kaliteli sağlık hizmetini vermeye devam edecektir.

Foto Galeri

Online İşlemler