Anasayfa Kurumsal İNSAN KAYNAKLARI
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

1888 yılından bu yana Adana ve Çukurova’nın ilk özel hastanesi olarak hizmet veren Özel Adana Ortadoğu Hastanesi, donanımlı sağlık personeli, son teknoloji cihazları, modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemleri ile sizleri mutlu ve sağlıklı yarınlara kavuşturuyor.

En değerli varlığımızın ‘insan’ olduğu bilinciyle bugüne kadar sadece Adana değil Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara şifa dağıttık. Hastanemizde erişkin ve çocuk kalp cerrahisinden ileri kanser tedavilerine, beyin cerrahisinden mikrocerrahiye kadar birçok alanda en donanımlı sağlık personelleriyle hizmet veriyoruz.

Sağlık ve özel hastanecilik hata kaldırmayan, en küçük hatanın ölümle sonuçlanabileceği bir sektördür. Bu nedenle doktorundan hemşiresine kadar bütün sağlık personelimizin alanında uzman olmasını şart koşarız.

Yetkin ve donanımlı işgücünü işe alıp, onların mesleki gelişimi ve motivesi ile ilgileniyor, performans değerlendirilmesi ile de takibini yaparak dinamik bir yapı oluşturuyoruz. Amacımız; ‘Önce İnsan, Önce Sağlık’ prensibi çerçevesinde insan kaynağımızı en etkin ve verimli şekilde kullanmaktır.

Bu kapsamda;

  • İhtiyaçlarımız doğrultusunda nitelikli kişiyi doğru işe yerleştirmek
  • Çeşitli eğitim olanakları ile çalışanlarımızın kendilerine geliştirmelerine fırsat tanımak
  • Çalışanlarımızın motivasyonlarını üst düzeye çıkarmak
  • Personelimizin kariyerlerini, ihtiyaçlarımız doğrultusunda planlayıp geliştirmek
  • Performans değerlendirmesini objektif bir şekilde yapıp, performanslarını daha üste çekmek
  • Çalışan memnuniyetini artırarak verimli çalışmayı teşvik etmek temel stratejimizdir.

İnsan Kaynakları Başvuru Formu

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde açık bulunan kadrolara incelemek, açık bulunan kadrolara başvurup ailemizin bir parçası olmak için aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz

Cv'ni buraya sürükle veya tıklayarak seç.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Online İşlemler