Anasayfa Tıbbi Birimler Genel Cerrahi Kapalı Kasık Fıtığı Ameliyatları
Kapalı Kasık Fıtığı Ameliyatları

Kapalı Kasık Fıtığı Ameliyatları

Kasık fıtığı vakalarında hasta dayanılması güç bir ağrı çeker. Kasık fıtığı ağrıları canınızı sıkmakla kalmaz, dış görünüşünüzü bozar ve belki de daha önemlisi nerede ve ne zaman ortaya çıkacağı belli olmayan tehlikeli sağlık sorunlarına sebebiyet verir. Günümüzdeki ameliyat teknikleri sayesinde kasık fıtığı ameliyatı olduğunuz gün evinize dönebilir ve kısa süre içerisinde hayatınızın gündelik akışına dönebilirsiniz. Kasık bölgesinde çıkan fıtıklar karın duvarı fıtık vakaları arasında en sık karşılaşılan türdür. Bütün fıtık vakalarının yaklaşık olarak yüzde 80 ila 90’ını kasık fıtığı teşkil eder. Kasık fıtığı vakalarında da erkek bireyler daha büyük bir risk grubunu oluşturuyor. Her dokuz erkeğe karşılık bir kadın bireyde kasık fıtığı gözleniyor.

Kasık Fıtığı Ameliyatları Özel Ortadoğu Hastanesi’nde!

Siz de bu hastalıktan şikâyetçiyseniz Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü’ne başvurarak kapalı kasık fıtığı ameliyatı olabilir ve aynı gün içerisinde sağlıklı şekilde evinize dönebilirsiniz.

Genel Cerrahi Birim Doktorları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapan alanında uzman, deneyimli Genel Cerrahi birim doktorlarını aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer Genel Cerrahi Hastalıkları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi Birimi’nde hizmet verilen diğer hastalıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Online İşlemler