Anasayfa Tıbbi Birimler Genel Cerrahi Kapalı Mide Kanseri Ameliyatları
Kapalı Mide Kanseri Ameliyatları

Kapalı Mide Kanseri Ameliyatları

Tüm kanser türleri arasında en sık rastlanılan 4. kanser türü mide kanseridir. Mide kanseri, midenin herhangi bir kısmına yerleşen ve çoğunlukla karaciğer, lenf bezleri, akciğer gibi başka organlara da yayılma tehlikesi arz eden bir hastalıktır. Mide mukozasında gelişen kötü huylu tümörlerin gelişmesinin ardından mide kanseri gözlenebilir. Ülkemizde de en yaygın görülen kanser türlerinin başında gelen mide kanseri her yıl dünyada 800.000 kişinin hayatını kaybetmesine neden oluyor. Erkek bireylerde kadınlara kıyasla daha fazla rastlanılan mide kanseri, günümüzde teknik gelişmeler sayesinde erkenden teşhis edilebiliyor ve kapalı mide kanseri ameliyatı ile tedavi edilebiliyor.

Mide Kanseri Tedavisi Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde!

Mide kanseri tedavisinde Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi Bölümü uzman doktorları başarılı bir şekilde kapalı mide kanseri ameliyatı yaparak sizleri sağlığınıza kavuşturuyor.

Genel Cerrahi Birim Doktorları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapan alanında uzman, deneyimli Genel Cerrahi birim doktorlarını aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer Genel Cerrahi Hastalıkları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi Birimi’nde hizmet verilen diğer hastalıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Online İşlemler