Anasayfa Tıbbi Birimler Üroloji Penis Cerrahisi Penis Dolgu Tedavisi
Penis Dolgu Tedavisi

Penis Dolgu Tedavisi

Penis Kalınlaştırma ve Penis Dolgusu operasyonu, kimyasal hazır dolgular ile penis bölgesinin deri altında kalan kısmına yağ enjeksiyonu yapılarak gerçekleştirilir. Bu sayede penis bölgesi kalınlaşır ve hacim kazanır. Bunun dışında hastanın kendi yağından bir miktar alınarak da penis dolgusuna enjekte edilebilir. Penis dolgu tedavisi sadece kalınlık değil bir uzama sonucu da sağlar. Standart bir ölçü yoktur. Kalınlığın miktarı penisin boyutuna göre belirlenir. Penis organı için ideal kalınlık 4 cm olarak kabul edilir ve penis büyütme ameliyatlarında ancak iki buçuk cm oranında bir büyüme sağlanır. Penis bölgesinde gerçekleştirilen bütün operasyonlar hastane ortamında, uzman hekimlerce yapılmalıdır.

Hassas bir gölge olduğu için zarar görmemesi adına bu koşulların sağlanması önemlidir. Ameliyat sedasyonla yani kişi uyutularak gerçekleştirilir. Kişi operasyon sırasında bir acı hissetmez. Siz de işlevsel veya estetik sebeplerle penis dolgu tedavisi almak istiyorsanız, genital estetiğin önde gelen adresi Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’ne başvurabilirsiniz.

Üroloji Birim Doktorları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapan alanında uzman, deneyimli Üroloji birim doktorlarını aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer Penis Cerrahileri

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Üroloji Birimi’nde hizmet verilen diğer hastalıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Online İşlemler