Anasayfa Tıbbi Birimler Üroloji Penis Cerrahisi Penis Uzatma Ameliyatları
Penis Uzatma Ameliyatları

Penis Uzatma Ameliyatları (Penis Plasti)

Penis boyunun kısalığı erkek bireylerde psikolojik açıdan büyük bir sorun yaratabilir. Kişi üzerinde yoğun bir stres ve özgüven eksikliği hisseder. Çok sayıda insan penis boyu tıbben normal sınırlarda olmasına karşın, yanlış algılar yüzünden penisinin küçük olduğunu düşünür. Penis Plasti (Penis Büyütme) ameliyatları sayesinde hem penis uzatma hem de penis kalınlaştırma mümkün. Bu operasyonun ardından kişinin dört ila altı haftalık bir süre boyunca cinsel aktiviteden uzak durması gerekir. Penis Plasti penis eğriliğini gidermek, boyunu uzatmak ve kalınlaştırmak için uygulanan operasyonların genel adıdır.

Penis Plasti işleminin sonrasında sarkık halde bulunan penisin uzunluğunda iki, üç santimetre kadar bir büyüme elde edilir. Siz de penis boyunuzu uzatmak, kalınlığını arttırmak ve penis eğriliğini gidermek için Penis Plasti konusunda uzman ve tecrübeli hekimleriyle hizmet veren Özel Ortadoğu Hastanesi’ne başvurabilirsiniz.

Üroloji Birim Doktorları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapan alanında uzman, deneyimli Üroloji birim doktorlarını aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer Penis Cerrahileri

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Üroloji Birimi’nde hizmet verilen diğer hastalıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Online İşlemler