Anasayfa Medya Koruyucu Sağlık Ve Sağlığın Geliştirilmesine Yönelik Etkinlikler Yenilenen Yüzümüzle Yayındayız

Yenilenen Yüzümüzle Yayındayız

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nin internet sitesi yenilenen yüzüyle yayına girdi.

Adana ve Çukurova’nın ilk özel hastanesi olan Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nin internet sitesi baştan sona yenilendi. Kullanıcı dostu ve modern bir yapıya dönüşen yeni sitede, hastanemizde poliklinik ve tedavi hizmeti verilen bütün hastalıklarla ilgili detaylı bilgiler ile birlikte görev yapan doktorlara da ulaşılabiliyor.

Hastalar, yeni site üzerinden poliklinik hizmeti için ‘online randevu’ alabilirken, ‘Doktorunuza Sorun’ başlığı üzerinden de sağlık sorunları ile ilgili doktorlara soru sorabilecek, PACS görüntü arşivleme ve iletişim sistemi ile de tahlil ve görüntüleme sonuçlarına istedikleri yerden ulaşabilecekler.

“Her Alanda Kendimizi Yeniliyoruz”

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Halis Bayrak, hastanelerinin 1988 yılından beri ‘Önce İnsan, Önce Sağlık’ anlayışından taviz vermeden, kusursuz sağlık hizmeti verdiğini söyledi. Hastanelerinin gerek teknolojik altyapısı gerek doktor kadrosuyla Türkiye’nin en önemli özel hastanelerinden biri olmayı başardığının altını çizen Dr. Bayrak, her alanda kendilerini yenilediklerini dile getirdi.

Kullanıcı Dostu İnternet Sitesi

Dijital çağda en önemli unsurlardan birinin de hastalara online bir şekilde ulaşmak, onların ihtiyaçlarına cevap vermek olduğunun altını çizen Dr. Bayrak, bu noktada internet sitelerini de kullanıcı dostu ve modern bir yapıya dönüştürdüklerini vurguladı. Yeni sitede hastaların online randevu alıp, doktorlara direkt sorular sorabileceklerini ifade eden Dr. Bayrak, hastalıklar ve sektörle ilgili gelişmelere de yer vereceklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaş
Benzer Haberler
Online İşlemler