Anasayfa Tıbbi Birimler Dermatoloji Kozmetolojik İşlemler
Kozmetolojik İşlemler

Kozmetolojik İşlemler

Antik çağlardan beri insanlık sağlık ve güzelliğe kavuşmak için çeşitli reçeteler uygulamıştır. Hepimiz, güzelliği dillere destan Kleopatra’nın süt banyosu ya da saçlarına sürdüğü yağları duymuşuzdur. Birçok arkeolog eski el yazmalarında hatta çivi yazısı tabletlerde güzellik reçetelerine ulaşmıştır. Peki neden? Çünkü insanlık tarihi boyunca güzellik ve sağlık sahibi olmak, onu korumak ve genç kalmak isteği hiç azalmamış hatta artarak devam etmiştir. Yaşlanmanın önüne geçmek ve zamanla hayat süresinin artması genç kalma isteğini daha da kamçılamıştır.

İşte biz, Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Dermotoloji Bölümü olarak sizlerin daha sağlıklı ve genç kalmanız için çalışmalarımıza son teknoloji ve yöntemler eşliğinde devam ediyoruz. Bu yöntemler nelerdir?

Kozmetoloji, cilt sağlığının korunması ve cildin güzelleşmesi için uygulanan ve cerrahi olmayan işleri kapsamaktadır. Ciltte meydana gelen ve görsel açıdan rahatsızlık veren sorunları en hızlı ve doğru şekilde çözmeyi amaçlar. Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Dermatoloji Bölümü’nde saç, deri ve tırnak sağlığıyla ilgili her türlü hastalığın tedavisi uzman dermatologlar tarafından başarıyla yürütülmektedir.

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Dermataloji Bölümü ve uzman dermatologlarımız ile cildinize en uygun kozmetolojik tedavi yöntemleri kullanılarak, kısa sürede sağlıkla parlayan, ışıl ışıl bir cilt yapısı elde etmeniz mümkün. Sizler de sağlıklı görünen daha genç ve parlak bir cilt yapısına kavuşmak için Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz.

Dermatoloji Birim Doktorları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapan alanında uzman, deneyimli Dermatoloji birim doktorlarını aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer Dermatoloji Hastalıkları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Dermatoloji Birimi’nde hizmet verilen diğer hastalıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Online İşlemler