Anasayfa Tıbbi Birimler Genel Cerrahi Kapalı Mide Fıtığı Ameliyatları
Kapalı Mide Fıtığı Ameliyatları

Kapalı Mide Fıtığı Ameliyatları

Mide ve bağırsak sisteminde meydana gelen küçük bir sorun bile diğer sistemleri olumsuz etkileyebilecek, kişinin gündelik hayatını sekteye uğratacak, konforunu bozacak ciddi problemlere yol açabiliyor. Günümüzde giderek artan mide fıtığı vakaları da hem bağırsaklara hem de mide organının fonksiyonlarına zarar veriyor. Midenin üst kısmında bulunan kasların erimesine bağlı olarak midenin yemek borusuna dair sarkma eğilimi göstermesiyle oluşan mide fıtığı hastalığı, reflü de dahil olmak üzere çok sayıda soruna neden oluyor. Ülkemizde neredeyse her mide fıtığı hastasında reflü rahatsızlığı da gözleniyor ve kişilerin beslenmesinde, yaşamsal aktivitelerinde aksamalara neden oluyor. Mide fıtığı rahatsızlığı ilaç tedavisi ile giderilmeye çalışılsa bile kesin bir tedavi için muhakkak kapalı mide fıtığı ameliyatına gereksinim duyulmaktadır.

Mide Fıtığı Ameliyatları Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde!

Kapalı Mide Fıtığı Ameliyatı ile reflü ve mide fıtığı tedavisinin önde gelen ismi Özel Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi Birimi hizmetinizde. Kapalı ameliyat yöntemi ile güven içerisinde tedavi olabilmek için Özel Adana Ortadoğu Hastanesi ile tanışmakta geç kalmayın!

Genel Cerrahi Birim Doktorları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi’nde görev yapan alanında uzman, deneyimli Genel Cerrahi birim doktorlarını aşağıdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Diğer Genel Cerrahi Hastalıkları

Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Genel Cerrahi Birimi’nde hizmet verilen diğer hastalıklara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Online İşlemler